inofolic premium logo biele

Inofolic® Combi

 

Výživový doplnok s obsahom myo-inozitolu, D-chiro-inozitolu a kyseliny listovej. Môže sa užívať ako doplnok stravy v prípade zvýšenej potreby myo-inozitolu, D-chiro-inozitolu a kyseliny listovej alebo v prípade ich nedostatku v organizme.
Kyselina listová (folát) zohráva úlohu v procese delenia buniek a prispieva k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva3.
Inofolic

KÚPIŤ na

^

Zloženie

Myo-inozitol 550 mg, D-chiro-inozitol 13,8 mg, kyselina listová (kyselina pteoylmonoglutámová) 200 µg.
^

Pre koho je vhodný?

INOFOLIC® Combi je výživový doplnok vhodný v prípade zvýšenej potreby myo‑inozitolu, d-chiro-inozitolu a kyseliny listovej, alebo v prípade ich nedostatku v organizme obzvlášť u špecifickej skupiny žien (ženy s nadváhou, obezitou alebo metabolickým syndrómom), hlavne v období zvýšenej snahy o počatie.

^

Jednoduché podávanie

Kapsulu po vybratí z blistra zapite dostatočným množstvom tekutín (vody).

^

Dostupné balenia

60 gélových kapsúl (mesačné balenie)

^

Odporúčané dávkovanie

Odporúčaná denná dávka je 1 kapsula 2 x denne. Nová forma mäkkých kapsúl zabezpečuje optimálnu vstrebateľnosť všetkých zložiek. INOFOLIC® Combi sa začína užívať v ktoromkoľvek dni menštruačného cyklu.

Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Prípravok sa môže užívať iba perorálne. Dbajte na vyváženú pestrú stravu a zdravý životný štýl.
Výživové doplnky nie sú náhradou pestrej stravy.